O mnie

Jestem absolwentem architektury i urbanistyki na Politechnice Wrocławskiej. Wieloletnia praca w biurach projektowych nauczyła mnie solidności oraz ugruntowała moja świadomość jako architekta. Pozwoliła mi również zdobyć doświadczenie tak potrzebne w tym zawodzie. Moim szczęściem była możliwość współpracy ze znanymi i cenionymi projektantami, designerami i inżynierami. Przede wszystkim nauczyła mnie pracy z klientem oraz indywidualnego podejścia do każdego tematu.

MOTTO
Architektura jest kreowaniem rzeczywistości i poszukiwaniem najlepszych rozwiązań przy kształtowaniu otaczającej nas przestrzeni. To architekt tworzy miejsca zwiększające komfort, bezpieczeństwo oraz poczucie własnej wartości. Koncentracja na potrzebach człowieka, poczucie estetyki oraz wizja całości to wartości które powinny mu przyświecać.

Mając na uwadze odpowiedzialność jaka na mnie ciąży tworzę architekturę użyteczną i przyjazną. Architekturę która będzie bliska ludziom i która nie zapomina o indywidualnych potrzebach jednostki. Architektura jest moja pasją dzięki czemu łatwiej realizuję zamierzone cele. Słucham ludzi, czerpię inspirację z otaczającego świata, korzystam z doświadczenia innych.

OFERTA
Zajmuję się obsługą inwestycji budowlanych w zakresie projektowania na terenie całej Polski. Posiadam doświadczenie w projektowaniu:
– obiektów dużej i małej skali
– obiektów budownictwa mieszkaniowego jedno i wielorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą oraz zagospodarowaniem terenu,
– budynków użyteczności publicznej,
– budynków biurowych,
– obiektów rekreacyjnych,
– placów miejskich,
– wnętrz komercyjnych i mieszkalnych,
– obiektów wystawienniczych.
A ponad to realizuję:
– Wielobranżowe nadzory autorskie,
– Doradztwo techniczne

Leave a Reply